Orzeł Stróże - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • TRENINGI: WTOREK 18.00 i PIĄTEK (BOISKO W STRÓŻACH)
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Uszew - Dunajec Mikołajowice 1:2
  • VICTORIA Porąbka Uszewska - Olimpia Bucze 1:0
  • Olimpia Kąty - Iva Iwkowa 1:2
  • Kłos Łysa Góra - Orzeł Stróże 2:1
  • Piast Czchów - START 77 Biadoliny Szlacheckie 4:0
  • Sokół Maszkienice - Spółdzielca Grabno 5:1
  • Pogórze Gwożdziec - LKS Poręba Spytkowska 1:3
  • Victoria Bielcza - Korona Niedzieliska 4:5
  •        

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 142, wczoraj: 63
ogółem: 364 968

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Ankiety

Które miejsce wywalczy Orzeł na koniec sezonu?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Liga

  • autor: MleCzzu, 2016-08-25 16:40

Dnia 28.08. (niedziela) ORZEŁ STRÓŻE- ISKRA ŁĘKI o godz. 14.00.

Zbiórka o godz. 13.10.

Trening w czwartek o godz. 18.00. 


LIGA

  • autor: MleCzzu, 2016-08-17 20:34

Dnia 21.08 ( niedziela ) PAGEN II GNOJNIK - ORZEŁ STRÓŻE o godz. 17:00. 

Wyjazd o godz.15:30.


Liga

  • autor: MleCzzu, 2016-08-11 14:40

Dnia 14. 08. (niedziela) ORZEŁ STRÓŻE- ORZEŁ II DĘBNO o godz. 14.00 

Zbiórka o godz. 13.10.


Liga

  • autor: MleCzzu, 2016-05-23 16:20

Dnia 28.05. (sobota) ORZEŁ STRÓŻE- WULKAN BIESIADKI o godz. 14.00

Zbiórka o godz. 13.10

Trening - środa o godz. 18.00


Liga

  • autor: MleCzzu, 2016-05-18 17:18

Dnia 21.05 ( sobota ) ISKRA SZCZEPANÓW - ORZEŁ STRÓŻE o godz. 15:00.

Wyjazd o godz. 13:30.

Trening czwartek godz. 18:00.


Liga

  • autor: MleCzzu, 2016-05-11 16:56

Dnia 15.05 ( niedziela ) ORZEŁ STRÓŻE - JADOWNICZANKA II o godz. 14:00.

Zbiórka o godz. 13:10. 

Trening : piątek godz.18:00.


Liga

  • autor: MleCzzu, 2016-05-07 13:54

Dnia 08.05. (niedziela) TEMIDA ZŁOTA- ORZEŁ STRÓŻE o godz. 17.00.

Wyjazd o godz. 15.40.


Wyszukiwarka

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Korona Niedzieliska - Pogórze Gwożdziec
LKS Poręba Spytkowska - Sokół Maszkienice
Spółdzielca Grabno - Piast Czchów
START 77 Biadoliny Szlacheckie - Kłos Łysa Góra
Orzeł Stróże - Olimpia Kąty
Iva Iwkowa - VICTORIA Porąbka Uszewska
Olimpia Bucze - LKS Uszew
Dunajec Mikołajowice - Strażak Mokrzyska

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
LKS Uszew 1:2 Dunajec Mikołajowice
VICTORIA Porąbka Uszewska 1:0 Olimpia Bucze
Olimpia Kąty 1:2 Iva Iwkowa
Kłos Łysa Góra 2:1 Orzeł Stróże
Piast Czchów 4:0 START 77 Biadoliny Szlacheckie
Sokół Maszkienice 5:1 Spółdzielca Grabno
Pogórze Gwożdziec 1:3 LKS Poręba Spytkowska
Victoria Bielcza 4:5 Korona Niedzieliska

Najnowsza galeria

Orzeł Stróże
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

Kłos Łysa GóraOrzeł Stróże
Kłos Łysa Góra 2:1 Orzeł Stróże
2014-04-06, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Kalendarium

26

08-2016

piątek

27

08-2016

sobota

28

08-2016

niedziela

29

08-2016

pon.

30

08-2016

wtorek

31

08-2016

środa

01

09-2016

czwartek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.