Orzeł Stróże - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • TRENINGI: WTOREK 18.00 i PIĄTEK (BOISKO W STRÓŻACH)
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Uszew - Dunajec Mikołajowice 1:2
  • VICTORIA Porąbka Uszewska - Olimpia Bucze 1:0
  • Olimpia Kąty - Iva Iwkowa 1:2
  • Kłos Łysa Góra - Orzeł Stróże 2:1
  • Piast Czchów - START 77 Biadoliny Szlacheckie 4:0
  • Sokół Maszkienice - Spółdzielca Grabno 5:1
  • Pogórze Gwożdziec - LKS Poręba Spytkowska 1:3
  • Victoria Bielcza - Korona Niedzieliska 4:5
  •        

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Reklama

Kipsta F700

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 106, wczoraj: 61
ogółem: 315 456

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Ankiety

Które miejsce wywalczy Orzeł na koniec sezonu?

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Liga

  • autor: MleCzzu, 2015-08-29 09:10

Dnia 30.08 (niedziela) ORLIK SZCZUROWA- ORZEŁ STRÓŻE  o godz. 14.00 

Wyjazd o godz. 12.30.


Mecz ligowy

  • autor: MleCzzu, 2015-08-17 17:02

Dnia 23.08 (niedziela) ORZEŁ STRÓŻE- JASTRZĄB ŁONIOWA o godz. 16:00.

Zbiórka o godz. 15:15 !!!

 


TRENING

  • autor: MleCzzu, 2015-08-17 17:00

Dnia 20.08 (czwartek) o godz.18:00 TRENING !


SPARING!!!

  • autor: MleCzzu, 2015-08-04 16:48

Dnia 09. 08. (niedziela) IVA IWKOWA- ORZEŁ STRÓŻE o godz. 18:00.

Wyjazd o godz.17:00.


TRENING

  • autor: MleCzzu, 2015-08-04 16:44

Dnia 07.08. (piątek) trening o godz. 19:00 !!!


Trening

  • autor: MleCzzu, 2015-07-15 20:18

Dnia 17.07 (piątek) o godz. 18.30 odbędzie się pierwszy trening Orła Stróże.

Obecnośc obowiązkowa!


Liga

  • autor: MleCzzu, 2015-06-10 19:28

Dnia 14. 06. ( niedziela ) JADOWNICZANKA JADOWNIKI - ORZEŁ STRÓŻE o godz. 14.00

Wyjazd o godz. 12.45

Trening w piątek o godz. 18.30


Wyszukiwarka

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Korona Niedzieliska - Pogórze Gwożdziec
LKS Poręba Spytkowska - Sokół Maszkienice
Spółdzielca Grabno - Piast Czchów
START 77 Biadoliny Szlacheckie - Kłos Łysa Góra
Orzeł Stróże - Olimpia Kąty
Iva Iwkowa - VICTORIA Porąbka Uszewska
Olimpia Bucze - LKS Uszew
Dunajec Mikołajowice - Strażak Mokrzyska

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
LKS Uszew 1:2 Dunajec Mikołajowice
VICTORIA Porąbka Uszewska 1:0 Olimpia Bucze
Olimpia Kąty 1:2 Iva Iwkowa
Kłos Łysa Góra 2:1 Orzeł Stróże
Piast Czchów 4:0 START 77 Biadoliny Szlacheckie
Sokół Maszkienice 5:1 Spółdzielca Grabno
Pogórze Gwożdziec 1:3 LKS Poręba Spytkowska
Victoria Bielcza 4:5 Korona Niedzieliska

Najnowsza galeria

Orzeł Stróże
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

Kłos Łysa GóraOrzeł Stróże
Kłos Łysa Góra 2:1 Orzeł Stróże
2014-04-06, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Kalendarium

02

09-2015

środa

03

09-2015

czwartek

04

09-2015

piątek

05

09-2015

sobota

06

09-2015

niedziela

07

09-2015

pon.

08

09-2015

wtorek

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.